Alternator BOSCH 0120468123 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10333

Alternator BOSCH 0120468123 28V

IVECO
Preberite več
Na zalogi
Cena z DDV:
251,20 €
Cena brez DDV:
205,90 €
ALT10333  
Napetost 28V
Moč 80A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice 1V fiksna 9,7mm
Premer jermenice 89mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120468094
BOSCH 0120468116
BOSCH 0120468123
BOSCH 0120468124
BOSCH 0120468129
BOSCH 0120468130
BOSCH 0986036240
BOSCH 0986036241
BOSCH 0986039340
IVECO 98424452
IVECO 98424453
LUCAS LRA02434
LUCAS LRA2434
LUCAS LRB00100
LUCAS LRB100
SCANIA 1105363
SCANIA 1365146
VALEO 2180475
VALEO 2541178
VALEO 2541329
VALEO A14N104
VALEO A14N138
VALEO A14N160
VALEO A14N205

 

Šifra alternative Opombe
ALT10333 OE 80A, original BOSCH