Alternator PRESTOLITE AVI144S3001 28V

Akcija

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10331 OEP

Alternator PRESTOLITE AVI144S3001 28V

Original
DAF, MAN, MERCEDES
Preberite več
Na zalogi
Cena z DDV:
2,44 € 1,22 €
Cena brez DDV:
2,00 € 1,00 €
ALT10331 OEP  
Napetost 28V
Moč 110A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120468053
BOSCH 0120468107
BOSCH 0120468113
BOSCH 0120468117
BOSCH 0120468118
BOSCH 0120468137
BOSCH 0120468138
BOSCH 0120469115
BOSCH 0120469116
BOSCH 0120469117
BOSCH 0986037770
BOSCH 0986039790
BOSCH 0986040260
BOSCH 6033GB3014
BOSCH 6033GB3019
BOSCH 6033GB3022
BOSCH 6033GB3027
BOSCH 6033GB3054
CUMMINS 3255439
CUMMINS 3283780
DAF 0894300
DAF 091295
DAF 1298995
DAF 1357591
DAF 1357593
DAF 297297
DAF 393746
DELCO 19025100
FIAT 943357261
LEYLAND AELD077
LUCAS LRB00137
LUCAS LRB00302
LUCAS LRB137
LUCAS LRB302
MERCEDES 0051542402
MERCEDES 00715424002
MERCEDES 0081543102
MERCEDES 0091540620
MERCEDES 0091549702
MERCEDES 0091549802
MERCEDES 0095407002
MERCEDES 0101542002
MERCEDES 0101549102
MERCEDES 3661502350
PERKINS 2871C201
PRESTOLITE AVI144S3001

 

Šifra alternative Opombe
ALT10235 OEM 35A, 2V 97mm fiksna jermenica, original MAHLE
ALT20005 OEM 55A, brez jermenice, original MAHLE
ALT41035 OEM 55A, 2V 97mm fiksna jermenica, original MAHLE
ALT10331 80A, brez jermenice, neoriginalen
ALT91558 OEM 140A, 8PV 54mm micro fiksna jermenica, original MAHLE