Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10235 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 35A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 12,7mm |
| Premer jermenice | 97mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120489221 |
| BOSCH | 0120489284 |
| BOSCH | 0120489727 |
| BOSCH | 0120489728 |
| BOSCH | 0986031310 |
| LUCAS | LRA00925 |
| LUCAS | LRA925 |
| LUCAS | LRB00106 |
| LUCAS | LRB00139 |
| LUCAS | LRB106 |
| LUCAS | LRB139 |
| MAHLE | 11201047 |
| MAHLE | 11201151 |
| MAHLE | 11201360 |
| MAHLE | 72735205 |
| MAHLE | AAK1153 |
| MAHLE | AAK1205 |
| MAHLE | AAK4179 |
| MAHLE | IA0360 |
| MAHLE | MG206 |
| MERCEDES | 0051543102 |
| MERCEDES | 0051545102 |
| MERCEDES | 0051547302 |
| MERCEDES | 0051547502 |
| MERCEDES | 0061546702 |
| MERCEDES | 0071542102 |
| VALEO | 310426 |
| VALEO | 436568 |
| VALEO | 436571 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10324 OEM | 35A, 1V 95mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE |
| ALT20005 OEM | 55A, brez jermenice, original MAHLE |
| ALT41035 OEM | 55A, 2V dvojna 97mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE |
| ALT10331 | 80A, brez jermenice, neoriginalen |
| ALT10331 OEP | 110A, brez jermenice, notranje hlajenje, original PRESTOLITE |
| ALT91558 OEM | 140A, 8PV 54mm micro fiksna jermenica, original MAHLE |