Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91558 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LIEBHERR | 10142442 |
| MAHLE | 11204496 |
| MAHLE | 11204917 |
| MAHLE | 72735621 |
| MAHLE | AAN3144 |
| MAHLE | AAN3176 |
| MAHLE | IA1558 |
| MAHLE | MG622 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10324 OEM | 35A, 1V 95mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE |
| ALT10235 OEM | 35A, 2V dvojna 97mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE |
| ALT20005 OEM | 55A, brez jermenice, original MAHLE |
| ALT41035 OEM | 55A, 2V dvojna 97mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE |
| ALT10331 | 80A, brez jermenice, neoriginalen |
| ALT10331 OEP | 110A, brez jermenice, notranje hlajenje, original PRESTOLITE |