Alternator MAHLE MG20 28V

Alternator MAHLE MG20 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10324 OEM

Alternator MAHLE MG20 28V

Original
IVECO, MAN, MERCEDES
Preberite več
ALT10324 OEM  
Napetost 28V
Moč 35A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 12,7mm
Premer jermenice 95mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120400728
BOSCH 0120469025
BOSCH 0120469518
BOSCH 0120488256
BOSCH 0120488277
BOSCH 0120488278
BOSCH 0120488291
BOSCH 0986037440
MAHLE 11201709
MAHLE 72735019
MAHLE AAK1368
MAHLE IA0709
MAHLE MG20
MAN 51261019215

 

Šifra alternative Opombe
ALT10235 OEM 35A, 2V dvojna 97mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE
ALT20005 OEM 55A, brez jermenice, original MAHLE
ALT41035 OEM 55A, 2V dvojna 97mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE
ALT10331 80A, brez jermenice, neoriginalen
ALT10331 OEP 110A, brez jermenice, notranje hlajenje, original PRESTOLITE
ALT91558 OEM 140A, 8PV 54mm micro fiksna jermenica, original MAHLE