Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10829 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 72mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124655083 |
| BOSCH | 0124655088 |
| BOSCH | 0124655200 |
| BOSCH | 0124655437 |
| BOSCH | 0124655438 |
| BOSCH | 0986084470 |
| LUCAS | LRA04313 |
| LUCAS | LRA4313 |
| RENAULT | 7421304674 |
| RENAULT | 7421333107 |
| VOLVO | 21257552 |
| VOLVO | 22591477 |
| VOLVO | 85013475 |
| VOLVO | 85020836 |