Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10917 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124655263 |
| BOSCH | 0124655264 |
| BOSCH | 0124655667 |
| BOSCH | 0124655668 |
| VOLVO | 22943693 |