Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91334 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 021080-2360 |
| DENSO | 104211-8830 |
| DENSO | DAN1334 |
| LUCAS | LRA04133 |
| LUCAS | LRA4133 |
| OPEL | 1202374 |
| OPEL | 1202473 |
| OPEL | 13585666 |
| OPEL | 13585666B |
| OPEL | 95519908 |