Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30344 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 130A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12317790879 |
| BMW | 12317791334 |
| DENSO | 021080-6000 |
| DENSO | 104210-3730 |
| DENSO | 104210-3731 |
| DENSO | 104210-3732 |
| DENSO | 104210-3733 |
| DENSO | 104210-3740 |
| DENSO | 104210-3741 |
| DENSO | DAN981 |
| LUCAS | LRA02941 |
| LUCAS | LRA2941 |
| TOYOTA | 27060-33050 |
| TOYOTA | 27060-33051 |
| TOYOTA | 27060-33060 |