Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20758 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 61mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| Opomba 1 | Z dušilko na D+ |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DELCO | 19093046 |
| LUCAS | LRA03324 |
| LUCAS | LRA3324 |
| MAHLE | 11203494 |
| MAHLE | 11203730 |
| MAHLE | 11203822 |
| MAHLE | 11203853 |
| MAHLE | 72735285 |
| MAHLE | 72740623 |
| MAHLE | AAK5592 |
| MAHLE | AAK5746 |
| MAHLE | AAK5759 |
| MAHLE | AAK5763 |
| MAHLE | IA1224 |
| MAHLE | MG286 |
| MAHLE | MG687 |
| NEW HOLLAND | 82020011 |
| NEW HOLLAND | 84141452 |
| NEW HOLLAND | 87310882 |
| NEW HOLLAND | 87652087 |