Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20029 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 33A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 15,2mm |
| Premer jermenice | 87mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| AGCO | C00090001018 |
| AGRIA | 35544 |
| AGRIA | 51750 |
| BOSCH | 0120143003 |
| BOSCH | 0120300516 |
| BOSCH | 0120300517 |
| BOSCH | 0120300518 |
| BOSCH | 0120300562 |
| BOSCH | 0120339511 |
| BOSCH | 0120339512 |
| BOSCH | 0120339513 |
| BOSCH | 0120339532 |
| BOSCH | 0120339543 |
| BOSCH | 0120339544 |
| BOSCH | 0120339545 |
| BOSCH | 0120400775 |
| BOSCH | 0986030110 |
| HATZ | 40099300 |
| JOHN DEERE | AL62401 |
| LUCAS | LRA01199 |
| LUCAS | LRA1199 |
| LUCAS | LRB00136 |
| LUCAS | LRB136 |
| MAHLE | 11201784 |
| MAHLE | 11209641 |
| MAHLE | 72735437 |
| MAHLE | AAG1343 |
| MAHLE | AAG1364 |
| MAHLE | IA0784 |
| MAHLE | MG438 |
| MERCEDES | 0061542902 |
| VOLVO | 6204754 |