Alternator MAHLE MG512

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10113 OEM

Alternator MAHLE MG512

Original
AUDI, SEAT, VOLKSWAGEN
Preberite več
ALT10113 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 65mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120485007
BOSCH 0120485008
BOSCH 0120489246
BOSCH 0120489247
BOSCH 0120489362
BOSCH 0120489363
BOSCH 0120489365
BOSCH 0120489366
BOSCH 0120489369
BOSCH 0120489370
BOSCH 0120489436
BOSCH 0120489437
BOSCH 0120489438
BOSCH 0120489445
BOSCH 0120489499
BOSCH 0986034220
BOSCH 0986034221
BOSCH 0986034230
BOSCH 0986034231
BOSCH 0986034240
BOSCH 0986034241
BOSCH 0986034500
BOSCH 0986034501
BOSCH 0986034508
BOSCH 0986034570
BOSCH 3422
BOSCH 3423
BOSCH 3424
BOSCH 3450
BOSCH 3457
BOSCH 9127041200
BOSCH 9127041201
LUCAS LRA00696
LUCAS LRA00736
LUCAS LRA696
LUCAS LRA736
LUCAS LRB00121
LUCAS LRB121
MAHLE 11201437
MAHLE AAK3542
MAHLE IA0437
MAHLE MG512
VAG 026903015
VAG 026903015A
VAG 026903015D
VAG 026903015DX
VAG 026903015E
VAG 026903015EX
VAG 026903017X
VAG 026903023B
VAG 068903017N
VAG 068903017NX
VAG 068903029S
VAG 068903031K
VAG 068903031KX
VAG 068903033B
VAG 069903023E
VAG 069903023F
VAG 076903023K
VALEO 2541434
VALEO 2541434A
VALEO 2541454
VALEO 2940290A
VALEO 2940291A
VALEO 2940304A
VALEO 2940305A
VALEO 2940310
VALEO 2940310A
VALEO 2940311
VALEO 2940311A
VALEO 2940373
VALEO 2940375
VALEO 2940375A
VALEO 433033
VALEO 436191
VALEO 436192
VALEO 436228
VALEO A13E02
VALEO A13E03
VALEO A13E07
VALEO A13E45