Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31318 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986082440 |
| LUCAS | LRA03522 |
| LUCAS | LRA3522 |
| MITSUBISHI | A002TJ0281 |
| MITSUBISHI | A002TJ0281ZC |
| MITSUBISHI | A002TJ0281ZE |
| MITSUBISHI | A2TJ0281 |
| MITSUBISHI | A2TJ0281ZC |
| MITSUBISHI | A2TJ0281ZE |
| NISSAN | 23100-EM01B |
| NISSAN | 23100-EM01BR |
| NISSAN | 23100-JD200 |
| NISSAN | 23100-JN81A |
| NISSAN | 23100-ZW40BRE |