Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31356 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 130A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03575 |
| LUCAS | LRA3575 |
| MITSUBISHI | 1800A271 |
| MITSUBISHI | 1800A334 |
| MITSUBISHI | 1800A431 |
| MITSUBISHI | A002TX1081 |
| MITSUBISHI | A002TX1081A |
| MITSUBISHI | A002TX1081B |
| MITSUBISHI | A002TX1081ZE |
| MITSUBISHI | A002TX5781 |
| MITSUBISHI | A002TX5781A |
| MITSUBISHI | A002TX5781B |
| MITSUBISHI | A2TX1081 |
| MITSUBISHI | A2TX1081A |
| MITSUBISHI | A2TX1081B |
| MITSUBISHI | A2TX1081ZE |
| MITSUBISHI | A2TX5781 |
| MITSUBISHI | A2TX5781B |
| PSA | 1608726580 |