Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31128 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 82mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986080740 |
| LUCAS | LRA02308 |
| LUCAS | LRA2308 |
| MITSUBISHI | A003TB0699 |
| MITSUBISHI | A003TB5099 |
| MITSUBISHI | A3TB0699 |
| MITSUBISHI | A3TB5099 |
| NISSAN | 23100-VK010 |
| NISSAN | 23100-YK010 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32041 | 60A, neoriginalen |