Alternator MITSUBISHI A4TA8591 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT31399 OE

Alternator MITSUBISHI A4TA8591 28V

Original Preberite več
ALT31399 OE  
Napetost 28V
Moč 120A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 64mm
Število utorov jermenice 10
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DEUTZ 566501100
KHD 01182336
KHD 01182763
KHD 01182764
KHD 01183118
KHD 01183126
KHD 01183128
LUCAS LRA03544
LUCAS LRA03548
LUCAS LRA03712
LUCAS LRA3544
LUCAS LRA3548
LUCAS LRA3712
MITSUBISHI A003TA8791
MITSUBISHI A004TA8191
MITSUBISHI A004TA8391
MITSUBISHI A004TA8591
MITSUBISHI A004TA8691
MITSUBISHI A004TA8691AM
MITSUBISHI A3TA8791
MITSUBISHI A4TA8191
MITSUBISHI A4TA8391
MITSUBISHI A4TA8591
MITSUBISHI A4TA8691
MITSUBISHI A4TA8691AM
RENAULT 5010589137
RENAULT 7421289222
RENAULT 7485003253
VOLVO 20707050
VOLVO 20898062
VOLVO 21289221
VOLVO 85003257

 

Šifra alternative Opombe
ALT31399 120A, neoriginalen