Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31133 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986049121 |
| BOSCH | 0986080700 |
| FORD | 1140138 |
| FORD | 1140139 |
| FORD | 1592234 |
| FORD | 2S6T-10300-CB |
| FORD | 2S6T-10300-DB |
| FORD | 2S6T-10300-DC |
| FORD | 2S6T-10300-DD |
| FORD | 2S6T-10300-DE |
| FORD | 2S6U-10300-GB |
| FORD | 2S6T-CB |
| FORD | 2S6T-DB |
| FORD | 2S6T-DC |
| FORD | 2S6T-DD |
| FORD | 2S6T-DE |
| FORD | 2S6U-GB |
| LUCAS | LRA01169 |
| LUCAS | LRA01172 |
| LUCAS | LRA1169 |
| LUCAS | LRA1172 |
| MAZDA | C40118300 |
| MITSUBISHI | A005TA7692 |
| MITSUBISHI | A005TA7792 |
| MITSUBISHI | A5TA7692 |
| MITSUBISHI | A5TA7792 |