Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31322 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986082740 |
| LUCAS | LRA03252 |
| LUCAS | LRA03369 |
| LUCAS | LRA3252 |
| LUCAS | LRA3369 |
| MITSUBISHI | A005TG0192 |
| MITSUBISHI | A005TG0192A |
| MITSUBISHI | A005TG0192B |
| MITSUBISHI | A005TG1392 |
| MITSUBISHI | A005TG1392A |
| MITSUBISHI | A005TG1392B |
| MITSUBISHI | A5TG0192 |
| MITSUBISHI | A5TG0192A |
| MITSUBISHI | A5TG0192B |
| MITSUBISHI | A5TG1392 |
| MITSUBISHI | A5TG1392A |
| MITSUBISHI | A5TG1392B |
| PSA | 5705EG |
| PSA | 5705KW |
| PSA | 9660055080 |
| PSA | 9666030280 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31322 OE | 80A, original MITSUBISHI |
| ALT31295 | 120A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT31295 OE | 120A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI |