Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31294 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M10 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 86mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03731 |
| LUCAS | LRA3731 |
| MITSUBISHI | A009TU5591 |
| MITSUBISHI | A009TU5591A |
| MITSUBISHI | A009TU5591AM |
| MITSUBISHI | A009TU5591ZT |
| MITSUBISHI | A9TU5591 |
| MITSUBISHI | A9TU5591A |
| MITSUBISHI | A9TU5591AM |
| MITSUBISHI | A9TU5591ZT |
| SCANIA | 1536236 |
| SCANIA | 1777301 |
| SCANIA | 1777466 |
| SCANIA | 571472 |
| SCANIA | SC0571472 |