Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT41008 OEP | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 100mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Da |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | F042308015 |
| BOSCH | F042308016 |
| BOSCH | F042A08015 |
| CARRIER | 281004010 |
| CATERPILLAR | 1501935 |
| CATERPILLAR | 8SC3068V |
| CLARK | 460496500 |
| CLARK | 896892 |
| CUMMINS | 3279220 |
| CUMMINS | 3640732 |
| CUMMINS | CCA02200 |
| CUMMINS | TM3016001 |
| ERF | 1250876 |
| INGERSOLL RAND | 57090680 |
| KING LONG | 279400450 |
| KING LONG | 3702130101AF |
| MAHLE | 11204021 |
| MAHLE | 72735077 |
| MAHLE | AAT3312 |
| MAHLE | IA1433 |
| MAHLE | MG78 |
| PRESTOLITE | 110298 |
| PRESTOLITE | 110316 |
| PRESTOLITE | 110431 |
| PRESTOLITE | 8RC30007 |
| PRESTOLITE | 8SC3003U |
| PRESTOLITE | 8SC3014U |
| PRESTOLITE | 8SC3014US |
| PRESTOLITE | 8SC3015U |
| PRESTOLITE | 8SC3019U |
| PRESTOLITE | 8SC3133U |
| PRESTOLITE | 8SC3150VC30 |
| PRESTOLITE | 8SC3160V |
| NATO | 2920013469796 |
| NEW HOLLAND | 504065529 |
| SABRE | 26310 |
| SEDDON ATKINSON | 3309399R1 |
| TEREX | 10460496500 |
| VOLVO | 025578329 |
| VOLVO | 2557832 |
| VOLVO | 25578329 |
| VOLVO | LN110298 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT41008 OE | 150A, brez jermenice, original BOSCH |
| ALT41008 OEM | 150A, brez jermenice, original MAHLE |