Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10011 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986045671 |
| HITACHI | LR180-751 |
| HITACHI | LR180-751B |
| HITACHI | LR180-762 |
| HITACHI | LR180-762B |
| HITACHI | LR180-768 |
| LUCAS | LRB00459 |
| LUCAS | LRB459 |
| MITSUBISHI | A002TB3191 |
| MITSUBISHI | A002TB3191A |
| MITSUBISHI | A2TB3191 |
| MITSUBISHI | A2TB3191A |
| NISSAN | 23100-3M200 |
| NISSAN | 23100-4M510 |
| NISSAN | 23100-AU000 |
| NISSAN | 23100-BU010 |
| NISSAN | 52810-31000 |
| VALEO | 2655221 |
| VALEO | 437501 |
| VALEO | 440115 |
| VALEO | A0002655221 |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| ALT10011 | neoriginalen |