Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14983 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 230A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| NISSAN | 23100-7619R |
| NISSAN | 23100-7619RA |
| NISSAN | 23100-7619RT |
| VALEO | 2717073B |
| VALEO | FG23S083 |
| VALEO | FGN23S083 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31398 OE | 210A, zamik priključkov, original MITSUBISHI |
| ALT31258 | 210A, 6PV 55mm micro jermenica s sklopko, zamik priključkov, neoriginalen |
| ALT31258 OE | 210A, 6PV 55mm micro jermenica s sklopko, zamik priključkov, original SEG |
| ALT31315 | 185A, neoriginalen |
| ALT31315 OE | 185A, original MITSUBISHI |