Alternator MITSUBISHI A3TA8491 28V

 Alternator MITSUBISHI A3TA8491 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT31350

Alternator MITSUBISHI A3TA8491 28V

RENAULT
Preberite več
ALT31350  
Napetost 28V
Moč 80A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice 2V fiksna jermenica
Premer jermenice 83mm
Število utorov jermenice 2
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120468140
BOSCH 0120468154
BOSCH 0120468162
BOSCH 0986042350
DAF 1516474R
DELCO 19070066
LUCAS LRA02502
LUCAS LRA02515
LUCAS LRA03034
LUCAS LRA2502
LUCAS LRA2515
LUCAS LRA3034
MITSUBISHI A003TA8491
MITSUBISHI A3TA8491
RENAULT 5001838198
RENAULT 5010306007
RENAULT 5010306710
RENAULT 5010306801
RENAULT 5010480227
RENAULT 5010480572
RENAULT 5010480878
VALEO 437308
VALEO 437446
VALEO 437447
VALEO 439304
VALEO 566715
VALEO 600322
VALEO SG12B020
VALEO SG12B045

 

Šifra alternative Opombe
ALT31350 OE 80A, 2V 83mm fiksna jermenica 9,7mm, original VALEO
ALT20054 80A, brez jermenice, zunanje hlajenje, neoriginalen
ALT31127 60A, 2V 70mm fiksna jermenica 9,7mm, neoriginalen