Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14135 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124615027 |
| BOSCH | 0986044400 |
| LUCAS | LRB00452 |
| LUCAS | LRB452 |
| PSA | 5702A0 |
| PSA | 5702A1 |
| PSA | 570501 |
| PSA | 5705A0 |
| PSA | 5705AA |
| PSA | 9635642080 |
| PSA | 9636254180 |
| PSA | 9641302580 |
| PSA | 9645907580 |
| PSA | 9645907680 |
| SUZUKI | 31400-68D00 |
| SUZUKI | 31400-68D01 |
| SUZUKI | 31400-68D02 |
| VALEO | 2542351A |
| VALEO | 2542500 |
| VALEO | 2542564A |
| VALEO | 2542684A |
| VALEO | 437210 |
| VALEO | 439294 |
| VALEO | A14VI35 |
| VALEO | A14VI41 |
| VALEO | SG15S018 |
| VALEO | SG15S022 |
| VALEO | TG15C116 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14135 OE | 150A, original VALEO |
| ALT31105 | 90A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT31105 OEM | 95A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, original MAHLE |
| ALT14221 | 150A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT14221 OE | 150A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, original VALEO |