Zaganjalnik BOSCH 0001121006

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50025

Zaganjalnik BOSCH 0001121006

AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Preberite več
STR50025  
Napetost 12V
Moč 0,9kW
Število zob 9
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001120402
BOSCH 0001120403
BOSCH 0001121006
BOSCH 0001121007
BOSCH 0001121028
BOSCH 0001121029
BOSCH 0986017830
BOSCH 0986019890
FORD 1072156
FORD 95VW-11000-BC
FORD 95VW-BC
LUCAS LRS01670
LUCAS LRS1670
LUCAS LRT00177
LUCAS LRT177
MAHLE 11131054
MAHLE 72736009
MAHLE AZE2623
MAHLE IS1040
MAHLE MS381
VAG 020911023F
VAG 020911023FX
VAG 020911023H
VAG 020911023S
VAG 020911023T
VALEO 458160
VALEO D6GS35
VALEO D6GS35S
VALEO D7ES1
VALEO D7ES5

 

Šifra alternative Opombe
STR50025 OE 0,9kW klasični DD, original VALEO
STR50026 OEM 2,0kW reduktorski, original MAHLE