Zaganjalnik MAHLE MS48

Zaganjalnik MAHLE MS48

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50026 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS48

Original
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Preberite več
STR50026 OEM  
Napetost 12V
Moč 1,8kW
Število zob 9
Smer vrtenja Levo
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M8
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001124003
BOSCH 0001124004
BOSCH 0001125005
BOSCH 0001125006
BOSCH 0001125014
BOSCH 0001125015
BOSCH 0001125035
BOSCH 0001125036
BOSCH 0986017000
FORD 1032666
FORD 4022475
FORD 4036883
FORD 95VW-11000-EB
FORD 95VW-11000-GA
FORD 95VW-EB
FORD 95VW-GA
FORD 97VW-11000-BA
FORD 97VW-BA
LUCAS LRS00966
LUCAS LRS966
MAGNETON 443115141396
MAGNETON 9141396
MAHLE 11131057
MAHLE 72735676
MAHLE AZE2626
MAHLE IS1043
MAHLE MS48
VAG 020911012P
VAG 020911023D
VAG 020911023DX
VAG 020911023P
VAG 020911023R
VAG 020911024A
VAG 020911024AX
VAG 020911024C
VAG 020911024PX
VALEO 455930
VALEO D7RS29
VALEO D7RS129
VALEO D7RS291

 

Šifra alternative Opombe
STR50025 OE 0,9kW klasični DD, original VALEO
STR50025 1,1kW reduktorski DD, neoriginalen