Zaganjalnik MAHLE MS58

Zaganjalnik MAHLE MS58

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50155 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS58

Original
DEUTZ, HUERLIMANN, LAMBORGHINI, SAME
Preberite več
STR50155 OEM  
Napetost 12V
Moč 3,0kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Klasični
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001358003
BOSCH 0001358020
BOSCH 0001358051
BOSCH 0001359004
BOSCH 0001359108
BOSCH 0001367013
BOSCH 0001367035
BOSCH 0986012710
DENSO 63216814
DENSO 63216876
DENSO MT68P
DENSO MT68PA
FIAT 943216876
LUCAS LRS00932
LUCAS LRS932
MAHLE 11130201
MAHLE 72735686
MAHLE AZJ3537
MAHLE IS0201
MAHLE MS58

 

Šifra alternative Opombe
STR50764 OEM 3,2kW reduktorski, original MAHLE
STR50170 OEM 2,7kW klasični, original MAHLE