Zaganjalnik MAHLE MS737

Zaganjalnik MAHLE MS737

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50764 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS737

Original
DEUTZ, HUERLIMANN, LAMBORGHINI, SAME
Preberite več
STR50764 OEM  
Napetost 12V
Moč 3,2kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001223506
BOSCH 0001262031
BOSCH 0001262032
MAHLE 11132259
MAHLE 11132305
MAHLE 11132433
MAHLE 72735686
MAHLE AZE4269
MAHLE AZE4294
MAHLE AZF4345
MAHLE IS1449
MAHLE MS167
MAHLE MS737
SAME 296195620

 

Šifra alternative Opombe
STR50170 OEM 2,7kW klasični, original MAHLE
STR50155 OEM 3,0kW klasični, original MAHLE