Zaganjalnik BOSCH 0001416005

Zaganjalnik BOSCH 0001416005

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50240

Zaganjalnik BOSCH 0001416005

VOLVO
Preberite več
STR50240  
Napetost 24V
Moč 5,4kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika KB
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001410046
BOSCH 0001414019
BOSCH 0001415005
BOSCH 0001415013
BOSCH 0001416005
BOSCH 0001416070
BOSCH 0001416205
BOSCH 0986011450
BOSCH 0986014910
DELCO 19024013
DELCO 19024553
LUCAS LRS00883
LUCAS LRS883
MAHLE 11130570
MAHLE 11139027
MAHLE 11139097
MAHLE 11139502
MAHLE 72736154
MAHLE 72740751
MAHLE AZK5186
MAHLE AZK5448
MAHLE AZK5541
MAHLE AZL3650
MAHLE IS9027
MAHLE MS526
MAHLE MS670
MAN 081262019029
MAN 51262017029
MERCEDES A0001416005
PRESTOLITE 860500
PRESTOLITE 860500GB
RENAULT 5010217215
VALEO 455539
VALEO 465930
VOLVO 11031126
VOLVO 1199872
VOLVO 20553711
VOLVO 240340
VOLVO 420780
VOLVO 465930
VOLVO 467919
VOLVO 469414
VOLVO 5001680
VOLVO 5003028
VOLVO 6886461
VOLVO 7240340
VOLVO 8113905

 

Šifra alternative Opombe
STR50232 OEP 6,6kW KB, original PRESTOLITE