Zaganjalnik PRESTOLITE 860664GB

Zaganjalnik PRESTOLITE 860664GB

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR50232 OEP

Zaganjalnik PRESTOLITE 860664GB

Original
TAM 150, VOLVO
Preberite več
STR50232 OEP  
Napetost 12V
Moč 6,6kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika KB
Izvedba Konzolna
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Masa 31
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001411012
BOSCH 0001417041
BOSCH 0986011520
BOSCH 0986014920
DELCO 19024075
FIAT 465931
FIAT 943252212010
LUCAS LRS00928
LUCAS LRS928
MAHLE 11130164
MAHLE 11130285
MAHLE 11139028
MAHLE 11139509
MAHLE 72736181
MAHLE 72741789
MAHLE AZK5187
MAHLE AZK5548
MAHLE AZL3606
MAHLE AZL3622
MAHLE IS9028
MAHLE MS553
MAHLE MS700
PRESTOLITE 860664
PRESTOLITE 860664GB
VALEO 455543
VALEO 455544
VALEO D13E101
VALEO D13E101TE
VOLVO 243010
VOLVO 422997
VOLVO 468202
VOLVO 5001686
VOLVO 5003029

 

Šifra alternative Opombe
STR50240 5,4kW KB, neoriginalen