Zaganjalnik MAHLE MS184

Zaganjalnik MAHLE MS184

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR31000 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS184

Original
CASE, STEYR, VALTRA, ZETOR
Preberite več
STR31000 OEM  
Napetost 12V
Moč 3,0kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Klasični DD
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
BOSCH 0001359124
BOSCH 0001367032
BOSCH 0986013690
BOSCH 0986013691
DELCO D46447500
ELMOT R11
ELMOT R11.01
ELMOT R11.06
ELMOT R11.10
ELMOT R11A
LUCAS 26284
LUCAS 26284A
LUCAS 26284B
LUCAS 26284E
LUCAS 26342
LUCAS 27512
LUCAS 27512D
LUCAS 27587
LUCAS 27587A
LUCAS 47920168
LUCAS LRS00147
LUCAS LRS00926
LUCAS LRS147
LUCAS LRS926
LUCAS NSB523
MAGNETON 443115144142
MAGNETON 443115144420
MAGNETON 443115144520
MAGNETON 443115144722
MAGNETON 9144722
MAHLE 11130179
MAHLE 11130376
MAHLE 11130414
MAHLE AZJ3119
MAHLE AZJ3525
MAHLE AZJ3599
MAHLE IS0179
MAHLE MS184

 

Šifra alternative Opombe
STR60649 OEM 3,2kW reduktorski, original MAHLE
STR50592 OEM 4,2kW reduktorski, original MAHLE
STR50592 OE 4,2kW reduktorski, original BOSCH