Zaganjalnik MAHLE MS235

Zaganjalnik MAHLE MS235

Zaganjalniki

Šifra izdelka: STR60649 OEM

Zaganjalnik MAHLE MS235

Original
CASE, STEYR, VALTRA, ZETOR
Preberite več
STR60649 OE  
Napetost 12V
Moč 3,2kW
Število zob 11
Smer vrtenja Desno
Tip zaganjalnika Reduktorski
Izvedba Klasična z nosom
Priključek B+ (30) M10
Dodatni priključek Ne
Stikalo za mehki zagon Ne
Izolirana masa Ne
Oljetesen Ne
OEM Referenca
MAHLE 11131116
MAHLE 11131426
MAHLE 11131728
MAHLE 11131746
MAHLE 11131970
MAHLE 11132101
MAHLE 11132169
MAHLE 72735863
MAHLE 72740526
MAHLE 72740715
MAHLE AZE4166
MAHLE AZE4168
MAHLE AZE4209
MAHLE AZE4230
MAHLE AZE4251
MAHLE AZE4540
MAHLE AZE4597
MAHLE IS1303
MAHLE MS235
MAHLE MS592
MAHLE MS634
SISU 836667365
SISU 836673289
SISU 836867365
SISU 836873290

 

Šifra alternative Opombe
STR31000 OEM 3,0kW klasični DD, original MAHLE
STR50592 OEM 4,2kW reduktorski, original MAHLE
STR50592 OE 4,2kW reduktorski, original BOSCH