Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31340 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 74mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| KUBOTA | 3N301-64011 |
| KUBOTA | 3R600-64010 |
| KUBOTA | 3R600-64011 |
| KUBOTA | 3R600-64012 |
| LUCAS | LRA03682 |
| LUCAS | LRA3682 |
| MITSUBISHI | A005TA5577 |
| MITSUBISHI | A005TA5577B |
| MITSUBISHI | A005TA5577C |
| MITSUBISHI | A005TA5977 |
| MITSUBISHI | A005TA5977A |
| MITSUBISHI | A005TA5977AM |
| MITSUBISHI | A005TA5977B |
| MITSUBISHI | A005TA5977C |
| MITSUBISHI | A005TCB077 |
| MITSUBISHI | A005TCB077AM |
| MITSUBISHI | A5TA5577 |
| MITSUBISHI | A5TA5577B |
| MITSUBISHI | A5TA5577C |
| MITSUBISHI | A5TA5977 |
| MITSUBISHI | A5TA5977A |
| MITSUBISHI | A5TA5977AM |
| MITSUBISHI | A5TA5977B |
| MITSUBISHI | A5TA5977C |
| MITSUBISHI | A5TCB077 |
| MITSUBISHI | A5TCB077AM |