Alternator BOSCH 0120689541 28V

Alternator BOSCH 0120689541 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10152

Alternator BOSCH 0120689541 28V

DAF, MAN, MERCEDES
Preberite več
ALT10152  
Napetost 14V
Moč 105A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120689504
BOSCH 0120689507
BOSCH 0120689517
BOSCH 0120689522
BOSCH 0120689527
BOSCH 0120689540
BOSCH 0120689541
BOSCH 0120689542
BOSCH 0120689546
BOSCH 0120689567
BOSCH 0120689569
BOSCH 0120689572
BOSCH 0120689575
BOSCH 0986039530
BOSCH 0986042850
BOSCH 0986047160
BOSCH 3953
BOSCH 4285
BOSCH 4716
BOSCH 9120456052
BOSCH 9120456053
BOSCH B120500187
BOSCH B120500188
BOSCH B120500406
BOSCH B120500407
DAF 1248660
DAF 1354776
DAF 1354776R
DELCO 19025315
IVECO 500332014
LUCAS LRA00974
LUCAS LRA02487
LUCAS LRA2487
LUCAS LRA974
MAHLE 11201899
MAHLE 11203001
MAHLE 11203239
MAHLE 11203383
MAHLE 11203697
MAHLE 72735091
MAHLE 72735310
MAHLE 72735350
MAHLE AAT1128
MAHLE AAT1308
MAHLE AAT1313
MAHLE AAT1337
MAHLE AAT1379
MAHLE IA1001
MAHLE IA1103
MAHLE IA1415
MAHLE MG92
MAHLE MG311
MAHLE MG351
MAN 51261016058
MAN 51261016084
MAN 51261016086
MAN 51261017258
MAN 81261016064
MAN 81261016072
MAN 81261016079
MAN 81261016081
MAN 81261016086
MERCEDES 0091547202
MERCEDES 0091547702
MERCEDES 0111549602
NEOPLAN 11080819
PRESTOLITE 1277720
PRESTOLITE 1277840
PRESTOLITE 1277A720
PRESTOLITE 1277A840
VOLVO 3033180

 

Šifra alternative Opombe
ALT10151 OEP 155A, s plastičnim pokrovom, original PRESTOLITE