Alternator BOSCH 0120689566 28V

Alternator BOSCH 0120689566 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10671

Alternator BOSCH 0120689566 28V

DAF, MAN, MERCEDES, RENAULT, SCANIA, VOLVO
Preberite več
ALT10671  
Napetost 28V
Moč 140A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno in levo
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120689527
BOSCH 0120689530
BOSCH 0120689535
BOSCH 0120689541
BOSCH 0120689548
BOSCH 0120689552
BOSCH 0120689566
BOSCH 0120689571
BOSCH 0120689587
BOSCH 0986045990
IVECO 504021528
MAHLE 11203232
MAHLE 72735332
MAHLE AAT1330
MAHLE IA1096
MAHLE MG333
MAN 51261016084
MAN 81261016081
MAN 81261016084
MAN 81261019084
MAN 83261016501
PRESTOLITE 1277A680
RENAULT 5006143947
RENAULT 5010347544
RENAULT 5010390082
SCANIA 472302
VOLVO 8113994
VOLVO 85003104
VOLVO 9519360
VOLVO 9520621

 

Šifra alternative Opombe
ALT20007 OEM 140A, brez jermenice, original MAHLE
ALT20007 OEP 155A, brez jermenice, original PRESTOLITE
ALT91099 OEM 140A, brez jermenice, izolirana masa, original MAHLE