Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10696 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0121715029 |
| BOSCH | 0121715129 |
| BOSCH | 0986048450 |
| LUCAS | LRA03446 |
| LUCAS | LRA3446 |
| MERCEDES | 0131549002 |
| MERCEDES | 013154900280 |
| MERCEDES | A0131549002 |
| MERCEDES | A013154900280 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10716 OE | 200A, original BOSCH |