Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10764 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Vodno |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12310304582 |
| BMW | 12312523606 |
| BMW | 12317507741 |
| BMW | 12317507995 |
| BMW | 12317518221 |
| BMW | 12317523606 |
| BMW | 12317523608 |
| BMW | 12317526286 |
| BMW | 7507741 |
| BMW | 7507995 |
| BMW | 7518221 |
| BMW | 7523606 |
| BMW | 7523608 |
| BMW | 7526286 |
| BOSCH | 01220AA090 |
| BOSCH | 01220AA160 |
| BOSCH | 01220AA360 |
| BOSCH | 0986047170 |
| BOSCH | 0986047177 |
| LUCAS | LRA02864 |
| LUCAS | LRA2864 |