Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10166 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0123325005 |
| BOSCH | 0123505011 |
| BOSCH | 0123515014 |
| BOSCH | 0123515018 |
| BOSCH | 0986039090 |
| BOSCH | 0986040970 |
| DELCO | 1018818 |
| DELCO | 1031898 |
| FORD | 95VW-10300-ABA |
| FORD | R95VW-10300-ABA |
| LUCAS | LRB00385 |
| LUCAS | LRB385 |
| VAG | 028903018B |
| VAG | 028903025S |
| VAG | 028903028R |