Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10199 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 68mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124320001 |
| BOSCH | 0124320005 |
| BOSCH | 0986041960 |
| IVECO | 2995982 |
| IVECO | 42498711 |
| IVECO | 500317453 |
| IVECO | 99463372 |
| LUCAS | LRA01922 |
| LUCAS | LRA1922 |
| VALEO | 437485 |