Alternator BOSCH 0124415030

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10202 OE

Alternator BOSCH 0124415030

Original
FORD
Preberite več
ALT10202 OE  
Napetost 14V
Moč 105A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 53mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124415016
BOSCH 0124415030
BOSCH 0124415032
BOSCH 0986042790
BOSCH 0986047260
DELCO 4112235
DELCO 4371030
DELCO 4392207
FORD 1C1T-10300-AB
FORD 1C1T-10300-AD
FORD 1C1T-10300-AE
FORD 1C1T-10300-AF
FORD 1C1T-AB
FORD 1C1T-AD
FORD 1C1T-AE
FORD 1C1T-AF
FORD 2C1T-10300-AA
FORD 2C1T-10300-AB
FORD 2C1T-AA
FORD 2C1T-AB
LUCAS LRA02183
LUCAS LRA2183
VALEO 437659

 

Šifra alternative Opombe
ALT20023 OE 75A,7pk 59mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH
ALT21812 95A, 7pk 59mm micro fiksna jermenica, neoriginalen
ALT10525 110A, 7pk 59mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT10525 OE 110A, 7pk 59mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH