Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10054 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124425006 |
| BOSCH | 0124425009 |
| BOSCH | 0124425027 |
| BOSCH | 0124515004 |
| BOSCH | 0124515031 |
| BOSCH | 0986042800 |
| BOSCH | 0986046150 |
| BOSCH | 0986047320 |
| LUCAS | LRA02295 |
| LUCAS | LRA2295 |
| OPEL | 13147093 |
| OPEL | 6204158 |
| OPEL | 90561972 |
| OPEL | 9117936 |
| OPEL | 9173572 |
| OPEL | 9195336 |
| OPEL | 93175808 |
| OPEL | 93175957 |
| OPEL | 9512794 |
| OPEL | R1530025 |
| VALEO | 437611 |