Alternator BOSCH 0124515019

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10334

Alternator BOSCH 0124515019

VOLVO
Preberite več
ALT10334  
Napetost 14V
Moč 120A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 56mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Levo
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124515018
BOSCH 0124515019
BOSCH 0124515054
BOSCH 0124515210
BOSCH 0986041151
BOSCH 0986041730
BOSCH 0986041731
BOSCH 0986041740
BOSCH 0986041747
DENSO 102211-0500
DENSO 102211-0501
DENSO 102211-0502
DENSO 102211-0503
LUCAS LRA01846
LUCAS LRA1846
VALEO 437609
VALEO 572910
VOLVO 36050282
VOLVO 8251071
VOLVO 8601841
VOLVO 8602276
VOLVO 9459077
VOLVO 9459092
VOLVO 9472908

 

Šifra alternative Opombe
ALT10381 140A, neoriginalen