Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10436 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 51mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124525016 |
| BOSCH | 0986045977 |
| BOSCH | 0986046190 |
| GM | 5248372 |
| LUCAS | LRA02343 |
| LUCAS | LRA2343 |
| OPEL | 1204619 |
| OPEL | 93175818 |
| OPEL | 93175966 |
| OPEL | 93184940 |
| OPEL | 93184941 |