Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10344 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0121541302 |
| BOSCH | 0124615012 |
| BOSCH | 0124615020 |
| BOSCH | 0124615044 |
| BOSCH | 0124615047 |
| BOSCH | 0124615049 |
| BOSCH | 0986043670 |
| BOSCH | 0986047550 |
| LUCAS | LRA02294 |
| LUCAS | LRA2294 |
| MERCEDES | 0121541302 |
| MERCEDES | 0131548202 |
| MERCEDES | 0131548602 |
| MERCEDES | 0141540102 |
| MERCEDES | 4631500150 |
| MERCEDES | A0121541302 |
| MERCEDES | A0131548202 |
| MERCEDES | A0131548602 |
| MERCEDES | A0141540102 |
| MERCEDES | A4631500150 |