Alternator BOSCH 0124655102

Alternator BOSCH 0124655102

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10817 OE

Alternator BOSCH 0124655102

Original
VOLVO
Preberite več
ALT10817 OE  
Napetost 28V
Moč 150A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 62mm
Število utorov jermenice 8
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124655057
BOSCH 0124655102
BOSCH 0124655507
BOSCH 0124655800
BOSCH 0124655849
BOSCH 0986085290
RENAULT 7421561402
VOLVO 20988293
VOLVO 21561402
VOLVO 21561403
VOLVO 22591478
VOLVO 23642076