Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10768 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124525114 |
| BOSCH | 0124525530 |
| BOSCH | 0986081340 |
| BOSCH | 0986083160 |
| BOSCH | F000BL0800 |
| BOSCH | F000BL081C |
| BOSCH | F000BL08A0 |
| BOSCH | F000BL08F9 |
| BOSCH | F000BL08G7 |
| BOSCH | F000BL08G8 |
| BOSCH | F000BL08J7 |
| BOSCH | F000BL08J8 |
| BOSCH | F000BL08M7 |
| BOSCH | F000BL08M8 |
| BOSCH | F000BL08X6 |
| BOSCH | 0986085830 |
| LUCAS | LRA03185 |
| LUCAS | LRA3185 |
| VAG | 03G903016B |
| VAG | 03G903016BX |
| VAG | 03G903016E |
| VAG | 03G903016EX |
| VAG | 03G903016G |
| VAG | 03G903016GX |
| VAG | 03H903023E |
| VAG | 03H903023EX |
| VAG | 03L903023K |
| VAG | 03L903023KX |
| VAG | 03L903023L |
| VAG | 03L903024D |
| VAG | 04L903021G |
| VAG | 04L903024G |
| VAG | 04L903024GX |
| VAG | 03L903024T |
| VAG | 04L903023K |
| VAG | 04L903023KX |
| VAG | 04L903023L |
| VAG | 04L903024T |
| VAG | 04L903024TX |
| VALEO | 2543398B |
| VALEO | 2612004D |
| VALEO | 2612004E |
| VALEO | 2612004F |
| VALEO | 440208 |
| VALEO | 444274 |
| VALEO | TG14C020 |
| VALEO | TG14C043 |
| VALEO | TG14C044 |
| VALEO | TG14C051 |
| VALEO | TG14C067 |
| VALEO | TG14C078 |
| VALEO | TG14C095 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14447 OE | 140A, original VALEO |
| ALT14676 OE | 110A, original VALEO |
| ALT10818 OE | 180A, original BOSCH |
| ALT14477 OE | 180A, original VALEO |