Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14477 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986083850 |
| VAG | 03H903026A |
| VAG | 03H903026AX |
| VAG | 03L903023N |
| VAG | 03L903023NX |
| VAG | 03L903024E |
| VAG | 03L903024L |
| VAG | 03L903024LX |
| VAG | 03L903024NX |
| VAG | 04L903024AX |
| VALEO | 200217 |
| VALEO | 2725728B |
| VALEO | 439783 |
| VALEO | 440415 |
| VALEO | 440836 |
| VALEO | 617865 |
| VALEO | FG18T079 |
| VALEO | FG18T103 |
| VALEO | FG18T123 |
| VALEO | FG18T124 |
| VALEO | FG18T195 |
| VALEO | FG18TLLD195 |
| VALEO | FGN18T079 |
| VALEO | FGN18T123 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10818 OE | 180A, original VALEO |
| ALT14676 OE | 110A, original VALEO |
| ALT14447 OE | 140A, original VALEO |
| ALT10768 OE | 140A, original BOSCH |