Alternator DELCO 10459469

Alternator DELCO 10459469

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT40002

Alternator DELCO 10459469

CUMMINS, HYSTER, NEW HOLLAND
Preberite več
ALT40002  
Napetost 14V
Moč 105A
Priključek B+ (30) M5
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOMAG 31782101
BOMAG 31782101R
CUMMINS 3675254
CUMMINS 3675254RX
CUMMINS 3933407
CUMMINS 3934777
CUMMINS 3934778
DELCO 10459304
DELCO 10459469
DELCO 19009950
DELCO 19009951
DELCO 19009952
DELCO 19009956
DELCO 19009957
DELCO 19009958
DELCO 19009959
DELCO 19029957