Alternator DELCO 1101194

Alternator DELCO 1101194

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT40232

Alternator DELCO 1101194

CUMMINS
Preberite več
ALT40232  
Napetost 14V
Moč 105A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica
Premer jermenice 66mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
CUMMINS 3909982
DELCO 10479924
DELCO 10479925
DELCO 10479926
DELCO 10479927
DELCO 10479929
DELCO 10479930
DELCO 1101439
DELCO 1101440
DELCO 1105418
DELCO 1105535
DELCO 1105536
DELCO 1105538
DELCO 1105539
DELCO 1105540
DELCO 1105560
DELCO 1105605
DELCO 1105609