Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT20212 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986083410 |
| LUCAS | LRA03359 |
| LUCAS | LRA3359 |
| OPEL | 1200262 |
| OPEL | 1204180 |
| OPEL | 13502595 |
| OPEL | 13579667 |
| OPEL | 13595629 |
| OPEL | 89215648 |
| OPEL | 97207188 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20211 OE | 100A, 6PV 54mm micro jermenica s sklopko, original DELCO |